INTERNET

Anketa

Máte dostatok informácií o nás a našich riešeniach ?

Riešenia / INTERNET

Pripojenie na internet


internet.jpgPripojenie na internet je základnou službou, ktorá zákazníkom umožňuje pripojiť sa na internet a naplno využívať jeho služby (napr. prehliadať web stránky, využívať elektronickú poštu, sťahovať súbory, využívať e-obchod alebo videokonferencie). Pripojenie na internet je vhodné pre všetkých zákazníkov, od jednotlivcov, domácnosti až po veľké organizácie s viacerými pobočkami.Sme autorizovaný zástupca spoločnosti Benestra.

Spoločnosť BENESTRA je celonárodný telekomunikačný operátor, ktorý poskytuje v garantovanej kvalite komplexné portfólio hlasových, dátových, internetových a hostingových služieb. Spoločnosť prišla na slovenský trh v roku 1999. Od roku 2006, po zlúčení piatich firiem na alternatívnom telekomunikačnom trhu, pôsobila pod hlavičkou GTS Nextra.

logo.pngOd roku 2010 sa vďaka ďalšej akvizícii rozrástla o Dial Telecom a upevnila si postavenie jedného z najvýznamnejších telekomunikačných operátorov. Do 31. mája 2014 bola spoločnosť súčasťou zoskupenia GTS Central Europe. Od 1. decembra 2014 pôsobí pod menom BENESTRA.

Spoločnosť BENESTRA disponuje rozsiahlou infraštruktúrou a ponúka najlepšiu a najstabilnejšiu národnú a medzinárodnú konektivitu.

Vďaka priamemu prístupu ku koncovým používateľom formou káblového a bezdrôtového pripojenia alebo prostredníctvom technológie LLU, poskytuje svojim zákazníkom skutočnú možnosť slobodného výberu operátora.

BENSTRA prekračuje hranice telekomunikačného sveta a ponúka našim zákazníkom aj produkty a služby v oblasti IT. Rieši špecifické potreby našich zákazníkov individuálnym prístupom a poskytujeme zákazníkom komplexné riešenia, vrátane zabezpečenia ich systémov.

Ich poslaním je uspokojovanie všetkých telekomunikačných potrieb našich zákazníkov, priebežná inovácia komplexnej ponuky služieb a neustály tlak na rozvoj telekomunikačného trhu na Slovensku.

pego.jpgV Považskej Bystrici a  blízkom okolí zabezpečujeme pripojenie aj pomocou pegonet - metropolitneho poskytovateľa internetu spol PEGO Slovakia, s.r.o.  

Ponúkané spôsoby riešenia:

Podľa spôsobu riešenia existujú dva základné typy internetového pripojenia:

  • Permanentné pripojenie
  • ADSL pripojenie
  • Hlasové služby © 2011. KAnet. All rights reserved. Mapa stránky | Powered by Kentico CMS for ASP.NET