WEBDESIGN

Anketa

Máte dostatok informácií o nás a našich riešeniach ?

Riešenia / WEBDESIGN

webdesign.pngTvorba a aktualizácia webových stránok

Výroba web prezentácie pozostáva z viacerých vzájomne previazaných častí. Patria sem návrh logickej štruktúry, grafický návrh, vytvorenie štruktúry aj s jej grafickým vyjadrením a naplnenie obsahu.

Výroba webu je však len prvým krokom k dobrému webu. Druhým, veľmi dôležitým, je udržiavanie aktuálnosti informácií, umiestnených na webe a pridávanie nových informácií.


Grafický dizajn

Kvalitný grafický dizajn je nevyhnutnou súčasťou webu. Spolupracujeme s grafickými dizajnérmi, čím vieme zabezpečiť dizajn presne podľa požiadaviek klienta, vrátane grafických prvkov vo formáte Flash.


Informačná architektúra

Informačná architektúra (Information Architecture), známa aj pod skratkou IA je uznávaná metodológia pre návrh rozsiahlych webov. IA je výkonný nástroj na vývoj všetkých aspektov webov - forma, funkcia, navigácia, interfejs, interakcia a grafický dizajn.

Výsledkom Informačnej architektúry je tzv. dizajn dokument, ktorý obsahuje detailnú špecifikáciu webu. Na základe tohto dokumentu sa ľahšie vykonávajú aj neskoršie dodatky a úpravy webu.

Naša firma sa zaoberá profesionálnou tvorbou WWW stránok s použitím najnovších prostriedkov čo nám umožňuje vytvárať aktívne graficky prepracované stránky.

Ponukame tvorbu webstránok výhradne na platforme profesionálneho redakčného CMS systému Kentico

Pre bližšie informácie o redakčných systémoch kliknite  na logo Kentio Kentico_2D_CMS_width200px.png

Redakčný systém je elektronický systém pre jednoduchú a zároveň profesionálnu tvorbu a aktualizáciu Vašich firemných web stránok. To všetko priamo z vašej firmy bez nutnosti akýchkoľvek technických znalostí a dodatočných programov. Ktokoľvek kto vie používať Microsoft Word dokáže ovládať Redakčný systém a to všetko prostredníctvom Internet Explorera z ktoréhokoľvek miesta na svete.

Bezpochyby najväčšou výhodou poskytovanou internetom je práve rýchla možnosť aktualizácie údajov. V dnešnej dobe je zákazník zvyknutý byť pravidelne a včas informovaný o novinkách, cenách, nových produktoch, nových referenciách a podobne.© 2011. KAnet. All rights reserved. Mapa stránky | Powered by Kentico CMS for ASP.NET