O nás - KAnet soft-net services

Viac ako 23 rokov skúsenosti

Snažíme sa poskytnúť

najlepšie IT riešenia

KANET je flexibilná a stabilná IT spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1999. Naša spoločnosť ponúka komplexné služby v oblasti informačných technológií s osobitným prístupom a dôrazom na špecifické požiadavky a potreby Vás, nášho zákazníka.

Prečo pravé my

Ponúkame vysokú kvalitu

IT riešení a služieb

Snažíme sa poskytovať profesionálnu pomoc pri rôznych problémov v sekcii IT. Neváhajte a obráťte sa s Vašim problémom na Nás. 

Máme dlhoročné skúsenosti vo svete IT. Na trhu sme viac ako 23 rokov. Naša spoločnosť ponúka komplexné riešenia v oblasti informačných technológií s osobitným prístupom a dôrazom na špecifické požiadavky a potreby Vás, nášho zákazníka.

Tvorba software na zákazku (desktopové aj webové aplikácie)
Outsourcing IT služieb a technológií na rôznych úrovniach
Web design, tvorba www stránok , webpalikácií a portálov
Správa a údržba serverov na platforme Windows
Webhosting a pripojenie na Internet
Tvorba infraštruktúry: telekomunikačné a PC siete, videokonferencie, kamerové systémy
Komplexná dodávka software, hardware a spotrebného materiálu

 

Medzi hlavné portfólio patrí vývoj software a „networking“ oblasť informačných technológií. Poskytujeme široké spektrum služieb od dodávky softwérových riešení  dodávky infraštruktúry, servisu, cez správu a údržbu software až po komplexné služby v tejto oblasti. Medzi hlavné portfólio patrí vývoj software a „networking“ oblasť informačných technológií. Poskytujeme široké spektrum služieb od dodávky softwérových riešení  dodávky infraštruktúry, servisu, cez správu a údržbu software až po komplexné služby v tejto oblasti.
Sme autorizovaným partnerom spol. SWAN, a.s. pre predaj komplexných telekomunikačných a dátových služieb, autorizovaným partnerom spoločnosti Microsoft, partnerom spoločnosti  BitDefender  a ESET  pre bezpečnostné riešenia, partnerom spoločnosti Webhouse s.r.o. pre webhosting .
Dôležitým cieľom je zavádzanie nových progresívnych technológií hlavne v oblasti aplikačného sofware,  počítačových sietí, komunikácií, internetu a intranetu, na ktoré sa v súčasnej dobe kladie čoraz väčší dôraz.

štatistika

Naše služby

a produkty

450

+

Predaných licencii

20

+

úspešných stránok

1500

+

servisných zásahov

500

+

spokojných zákazníkov