Riešenia - KAnet soft-net services

23 ROKOV SKÚSENOSTÍ

Pripravte sa na váš úspech

A my Vám poskytneme najlepšie IT riešenie.

Naša spoločnosť ponúka komplexné riešenia v oblasti informačných technológií s osobitným prístupom a dôrazom na špecifické požiadavky a potreby Vás, nášho zákazníka.

Používame aj flexibilné open source riešenia

Vieme, že nemáte na IT vyčlenené obrovské rozpočty. Preto vždy hľadáme riešenie, ktorá má najlepší pomer cena/výkon a ktoré bude plne vyhovovať vašim požiadavkam.

Podpora IT Riešení

Zaisťujeme podporu riešení implementovaných v rámci implementačných projektov alebo projektov systémovej integrácie.

Naše riešenia

Riešenia a produkty

Vývoj softvérov a web aplikácii

Požadujete vývoj software? Jednou z hlavných činností firmy je vývoj software a programovanie. tiež ponúkame už vlastný SW, ktorý uzpôsobujeme a implementujeme pre jednotlivých zákazníkov na mieru.

Networking

Vybudujeme vašu firemnú Sieť efektívne, rýchlo a bezpečne. Zároveň poskytujeme správu počítačových sietí, čo úzko súvisí so starostlivosťou o počítače a servery. Len kvalitnej sieti dokážu vaše zariadenia spoľahlivo komunikovať.

Tvorba webových stránok

Výroba web prezentácie pozostáva z viacerých vzájomne previazaných častí. Patria sem návrh logickej štruktúry, grafický návrh, vytvorenie štruktúry aj s jej grafickým vyjadrením a naplnenie obsahu.

Predaj HW a SW

Zákazníkom predávame celé portfólio hardvéru a softvéru. Ponúkame renomované značky výpočtovej techniky a softvérových produktov. Prednosťou IT&T je pridaná hodnota, ktorú oceňuje väčšina našich klientov.

Naša práca v číslach

450

+

Predaných licencií

20

+

úspešných stránok

1500

+

servisných zásahov

500

+

spokojných zákazníkov

Dohodnite si schôdzku